KONST / Litografier / Grafiskt blad 15395010
nr 1539 5010
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, "Eldstad". Signerad, numrerad 30/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
måndag 8 maj 2023
kl 20:00:00